wtorek, 14 czerwca 2011

SZWAJCARIA: Klub Bilderberg 2011

Gospodarka świata stanęła na krawędzi. Nic więc dziwnego, że 120 najbogatszych i najpotężniejszych ludzi świata, zrzeszonych w nieformalnej organizacji czyli w klubie Bilderberg spotyka się w szwajcarskim kurorcie.

Mimo, że organizacja nie lubi rozgłosu i nie ma nawet oficjalnej nazwy, jej spotkaniom zawsze towarzyszą niezależni dziennikarze a także zwykli ludzie, którzy chcą zaprotestować przeciwko manipulacjom politycznym i gospodarczym tych, którzy marzą aby stworzyć Nowy Światowy Porządek.

W tym roku policja pilnująca obrad, aby utrzymać wszystkich obserwujących w wystarczająco dużej odległości od miejsca spotkania, ogłosiła alarm bombowy, który niekoniecznie jest realny, ale skutecznie służy trzymaniu ludzi na dystans. Teren dodatkowo zasłonięto gigantyczną kurtyną.

Z przecieków jakie dochodzą z zamkniętego spotkania znane są główne tematy dyskusji. Najważniejszym są oczywiście pieniądze i zgodzono się, że należy kontynuować pompowanie gotówki do banków po to aby wypłacić pieniądze za derywaty. Ponieważ działalność ta wywołuje wiele protestów to uwagę ma od niej odwracać wojna na Bliskim Wschodzie i w północnej Afryce, która ma nabrać gwałtowności. Podnoszona ma być także cena benzyny, co ma doprowadzić do bankructwa światową gospodarkę, dzięki czemu Bilderbergowie mający tony pieniędzy będą mogli być uznani za zbawców świata i ustanowić Rząd Światowy (NWO) oraz globalną walutę.

Rozmawia się także o nowym kandydacie na Szefa Banku Światowego, który zamieniłby Dominique Strauss-Khana. Mówi się, że tą osobą mogłaby zostać Hillary Clinton. Problemem dla Bilderbergów są także alternatywne media, które biorą górę nad tradycyjnymi. O ile oficjalne media unikają pisania o Bilderbergach o tyle alternatywne nie zostawiają na nich suchej nitki. Zaledwie kilka lat temu niewielu ludzi miało jakiekolwiek pojęcie o tym kim są Bilderbergowie a dziś nazwę tą zna niemalże każdy.

Opracowanie: Chris Miekina
Źródło: Nowa Atlantyda

1 komentarz:

  1. Dobrze sie dowiedziec ze jestesmy maszynami potrzebnymi do wzrostu gospodarczego posiadających jakies smieszne prawo a idee o które tyle osob walczyło sa zupełnie bezwatosciowe

    OdpowiedzUsuń